ANGEL - PAR TIRDZNIECĪBAS MARKU

 

Profesionālā kosmētika Angel Professional un Dancoly

  

 

Par kompānijas ANGEL PROFESSIONAL kosmētikas līdzekļu rašanos jāpateicas ķīmijas zinātņu  doktoram botāniķim Žilam Le Bretam. Dzimis Provansā, Francijas kosmētikas galvaspilsētā, viņš  jau no agras bērnības bijis iesaistīts augu audzēšanas procesā un dažādu eļļu un ekstraktu ražošanā. Pēc mācību beigšanas un doktora grāda iegūšanas 1958.gadā Žils Le Brets nodibināja bioķīmisko  laboratoriju matu struktūras pētīšanai, bet 1965. Gadā viņš uzsāka sadarbību ar kosmētikas  kompāniju DANCOLY.

Sadarbības rezultātā tapa DANCOLY SPA kosmētisko preperātu sērija ar augu, ziedu un eļļu ekstraktiem. Vēl joprojām Dancoly produkti no savu konkurentu produktiem atšķiras
ar savu unikālo terapeitisko iedarbību un maigo sastāvu 1980. Gadā Žils Le Brets izstrādāja ārstniecisko recepti ekstraktam no jūras dziļūdens augiem un dažādiem jūras bioloģiski aktīviem komponentiem.

Zinātnieks kopā ar savu labu draugu, stilistu Džordžu Džirartinu, radīja šobrīd jau ļoti populāro kosmētisko līdzekļu sēriju ANGEL PROFESSIONAL skaistumkopšanas saloniem. Kopš tā mirkļa kompānija DANCOLY ir atpazīstama visā pasaulē, bet zīmols ANGEL PROFESSIONAL piedzīvojis nebijušu atzinību un popularitāti.