Angel Professional - profesionālā kosmētika

Angel Professional Paris – unikāla matu profesionāla SPA kosmētika bez sulfātiem. Katra produkta pamatā ir termālais ūdens, jūras kolagēns un jūras augu ekstrakti, kuru sastāvā ir liels daudzums joda un mikroelementu. Šis sastāvs ļauj atjaunot jau bojātus matus, nostiprinot to struktūru u  novēršot jaunu bojājumu rašanos. Ļoti būtiski, ka Angel Professional Paris  produktos netiek izmantotas naftas pārstrādes vielas (sulfāti), kas kairina un sausina galvas ādu, traumējot matu folikulas un izraisot dažādus bojājumus: pārlieku taukainību, sausumu un matu izkrišanu. Putojošā viela Angel Professional Paris produktos kokoglikozīds (kokoss + fruktoze), kas kopj par galvas ādu un matus, nodrošinot to optimālo stāvokli. 

Dancoly zīmola Angel Professional Paris inovatīvā koncepcija „The POWER OF THE OCEAN DEPTHS”: vistīrākās sastāvdaļas un jūras dzīļu ūdens „Deep-Sea Water”. Termālais ūdens tiek iegūts 320 m dziļumā un satur vairāk nekā 60 minerālsavienojumus (Na2CO3,  NaHCO3,  NaCl,  NaI,  NaHSO4,  Na2SO4, Na3PO4, KHCO3, K2CO3, KCl, K2SO4, K3PO4, KI, CaCl2, MgCl2, MgCO3, MgSO4, FeCl2, FeCl3, FeSO4, Fe2(SO4)3, FeCO3, Fe2(CO3)3, FePO4, ZnCl2, CnCl2, MnCl2, LiCl, ZnSO4, CuSO4, AlCl3, Al2(CO3)3, Al2(SO4)3, Na2SEO3, K2SeO3, Na2SeO3, NaIO3, KIO3, KVO3, NaVO3, KVO4, NaVO4 un daudzus citus) un 10 retus mikroelementus (Ca, Mg, Fe, P, N, S, V, Se, I, Cu), kas veidojušies nepārtrauktas cirkulācijas rezultātā daudzu tūkstošu gadu garumā. Patentētā inovatīvā tehnoloģija ļauj tos kombinēt, pārvēršot jonos, efektīvi attīra no lipīdiem, baktērijām, toksīniem u.c. Produkti ar okeāna dzīļu termālo ūdeni spēj pilnvērtīgi bagātināt matus ar barojošām un mitrinošām vielām, uzlabot asins cirkulāciju un kolagēna izstrādi, tajā pašā laikā atjaunojot matu spīdumu un elastību. Jūras ūdens sastāvā dēļ nav vēlams to izmantot tīrā veidā, tas var kaitēt cilvēka organismam. Speciāla filtrācijas sistēma ļauj izslēgt visus kaitīgos elementus no jūras ūdens sastāva, un tas ir tikai pirmais pārstrādes posms. Pirms tā iekļaušanas kosmētisko produktu sastāvā ūdens tiek izlaists cauri attīrīšanas sistēmai ar reversās osmozes metodes palīdzību, kas palīdz likvidēt 99% sāļu, tādējādi tas kļūst piemērots ražošanai.

Dancoly SPA – kosmētiskie līdzekļi ar zāļu un ziedu ekstraktiem un eļļām. Šī līnija atšķiras no konkurentu piedāvājuma ar savu unikālo ārstniecisko efektu un maigo sastāvu bez sulfātiem un silikona. Ar šo līdzekļu palīdzību meistars var ne tikai padarīt matus veselīgus un skaistus, bet arī uzburt klientiem aromaterapijas maģiju ar Dancoly SPA procedūrām.

*** Dancoly SPA procedūras – enerģētisku, barojošu un stimulējošu sastāvdaļu optimālā formula, kas nepieciešama, lai uzlabotu matu augšanu un novērstu to izkrišanu. Dancoly SPA procedūra apvieno sevī ziedu un augu dabas spēku un masāžas labvēlīgo ietekmi. Dancoly procedūras atveseļo galvas ādu, veicina matu augšanu, padara tos stiprus un spīdīgus, bet frizieris pārtop par aromaterapijas un SPA pavēlnieku. SPA procedūru kompleksa sastāvdaļas dabīgā veidā veicina matu augšanu un tātad pazemina to izkrišanas intensitāti, attīra galvas ādu, pasargā mata serdi no bojājumiem. Pēc procedūras matu kļūst elastīgi, viegli, mirdzoši un saglabā apjomu. Dancoly SPA procedūra padara matu griešanas un krāsošanas procesu par piedzīvojumu, baudījumu, paaugstina meistara profesionalitātes līmeni, veicina klienta emocionālo piesaisti salonam.