Dancoly Produkcija

  Dancoly SPA – kosmētiskie līdzekļi ar zāļu un ziedu ekstraktiem un eļļām.

Šī līnija atšķiras no konkurentu piedāvājuma ar savu unikālo ārstniecisko efektu un maigo sastāvu bez sulfātiem un silikona. Ar šo līdzekļu palīdzību meistars var ne tikai padarīt matus veselīgus un skaistus, bet arī uzburt klientiem aromaterapijas maģiju ar Dancoly SPA procedūrām.

Dancoly SPA procedūras – enerģētisku, barojošu un stimulējošu sastāvdaļu optimālā formula, kas nepieciešama, lai uzlabotu matu augšanu un novērstu to izkrišanu.

Dancoly SPA procedūra apvieno sevī ziedu un augu dabas spēku un masāžas labvēlīgo ietekmi. Dancoly procedūras atveseļo galvas ādu, veicina matu augšanu, padara tos stiprus un spīdīgus, bet frizieris pārtop par aromaterapijas un SPA pavēlnieku.

SPA procedūru kompleksa sastāvdaļas dabīgā veidā veicina matu augšanu un tātad pazemina to izkrišanas intensitāti, attīra galvas ādu, pasargā mata serdi no bojājumiem. Pēc procedūras matu kļūst elastīgi, viegli, mirdzoši un saglabā apjomu.

Dancoly SPA procedūra padara matu griešanas un krāsošanas procesu par piedzīvojumu, baudījumu, paaugstina meistara profesionalitātes līmeni, veicina klienta emocionālo piesaisti salonam. 

Dancoly Produkcija

 


Aromaterapija
AROMTERAPIja
Kopšana un mitrinošais stailings
MASĀŽAI
Atjaunošana un barošana
EļļAS MATIEM