PROCEDŪRAS MATIEM

Profesionāla matu kopšana no Angel Professional – procedūras visiem matu tipiem

SPA aprūpe matiem <Angel> - īsti skaistuma svētki!

  • Dziļa matu struktūras atjaunošana, piepildot tos ar nepieciešamām barības vielām – īpaša loma ir termālajam ūdenim, kas piesātināts ar daudziem svarīgiem elementiem, iekļūst dziļi mata struktūrā, piešķirot matiem spīdumu un apjomu;
  • Speciālas procedūras, kas radītas noteiktu problēmu risināšanai, piemēram, lai saglabātu matu krāsas intensitāti vai likvidētu blaugznas.

Jāpiebilst, ka SPA procedūras ir ne tikai efektīvas, bet arī ļoti patīkamas! Šo senseno kopšanas paņēmienu pamatā ir ūdens dziedinošā spēka kombinācija ar dabiskām sastāvdaļām.

Krāsotu matu kopšana

Krāsojot matus, tie tiek pakļauti ķīmiskai apstrādei, kuras laikā atveras matu kutikulas. Tādā stadijā mati ir neaizsargāti pret negatīviem ārējiem faktoriem, kļūst sausi, cieti un tos ir grūti ieveidot. Turklāt mati var zaudēt spīdumu un sākotnējo krāsas intensitāti.

Procedūra:  Šampūns krāsotiem matiem A-204. Tas satur vājas skābes komponentes, kas palīdz saglabāt piesātinātu matu toni daudz ilgāku laiku, padara matus veselīgus, enerģijas pilnus un spīdīgus.

Atjaunojošs krēms A-304 (nav jāizskalo, 180 g) – atjauno matu struktūru un pasargā matu toni, bet skābju Ph aizver matu zvīņas pēc matu krāsošanas. Pēc krāsošanas procedūras ieziediet krēmu sausos matos, neizskalot.

Mīkstinošs sprejs A-303 (8 un 250 ml) – bagātina matus ar barības vielām no dziļūdens augiem, atjauno bojātus un stresam pakļautus matus, mitrina un padara tos gludus un spīdīgus.

 

Blondu un balinātu matu atjaunošana

TOP – procedūra: tā pārliecinoši palīdz atjaunot krāsošanas un balināšanas laikā bojātus matus.


 Maska bojātu matu atjaunošanai (A-602 Barojošs krēms) – piesātināta ar dziļūdens aļģu ekstraktu baro un dziļi mitrina matus, ļaujot pārnest mitrinošos lipīdus un mīkstinošās vielas matu struktūrā. Padara matus elastīgus un samtainus, izceļ to dabīgo spīdumu.

Lietošana: ieziest nepieciešamo krēma daudzumu plaukstās un iesmērēt tīros, izmazgātos, mitros matos no saknēm līdz pat pašiem galiņiem. Uzvilkt cepurīti mitruma noturēšanai, aptīt matus ar siltu dvieli, noturēt 5-20 min. Pēc tam rūpīgi izskalot matus ar siltu ūdeni, nelietojot šampūnu.

Stipri bojātiem matiem izmantot barojošā krēma-maskas (A-602) un intensīvās barojošās maskas (A-601) maisījumu proporcijā 10:1. Aptīt galvu ar dvieli, noturēt 10-20 min zem klimazona vai izmantot karstu dvieli. Pēc tam izskalot maisījumu ar ūdeni un sākt ieveidot matus.

Atjaunošanas procedūra stipri bojātiem matiem (bojātu matu dziļa rekonstrukcija)

A-604 SPA MASKA MATIEM ar dziļūdens ekstraktiem (A-1000 g, B – 50ml x 5, C – 80 ml) – sastāvā ietilpst maska A ar zilām, zaļām un sarkanām granulām: zilās – minerālu komplekss, zaļās – jūras aļģu ekstrakti, sarkanās – vitamīnu kompelkss; B – barojoša maska, C – sprejs kondicionieris matu mīkstināšanai.

Lietošana: sajaukt 100 ml maskas A ar 12,5 ml masku B, ieziest tīros, mitros matos visā to garumā, izmantot papildu siltuma avotu (klimazonu, vaporizatoru, karstu dvieli), noturēt 10-

15 min, izskalot ar ūdeni. Otrajā fāzē izmantot spreju-kondicionieri C, piedodot matiem apjomu. Intensīvai terapijai procedūra jāveic 1-2 reizes nedēļā, matu ārstēšanai – 1 reizi 1-2 nedēļās.

Porainu un sausu matu atjaunošana

  1. Procedūra. Izmantojiet barojošā krēma A-304 un intensīvās barojošās eļļas A-601 maisījumu proporcijā 10 ml krēma ar 1 ml eļļas. Ieziediet matos visā to garumā, bet izvairoties no saskares ar ādu. Nav jāizskalo.
    A-304 Atjaunojošs krēms (nav jāizskalo) – atjaunojošs krēms matiem ar Vidusjūras aļģu ekstraktiem aizsargā matus no UVA un UVB staru iedarbības, padara matus mīkstus un spīdīgus.
    A-601 Intensīva  barojoša eļļa (10 mlx5) – satur atjaunojošu serumu, D un E vitamīnus un minerālsavienojumus. Eļļas sastāvā ir jūras kolagēns, kas nodrošina intensīvu matu barošanu un mitrināšanu. Balansē mitrināšanu, atjauno struktūru, salīmē sašķeltos matu galiņus.
  2. Procedūra. Stipri bojātiem matiem var izmantot Barojošās maskas – krēma A-602 un Intensīvās barojošās eļļas maisījumu proporcijā 10:1.
    Lietošana: ieziest maisījumu tīros, mitros matos, aptīt galvu ar dvieli, noturēt 5-10 min zem klimazona (vaporizatora), pēc tam izskalot ar ūdeni un sākt ieveidot matus.