Profesionāls matu stailings Angel Professional

Profesionāls matu stailings Angel Professional

Līdzekļi matu ieveidošanai satur dziļūdens augu barojošas vielas un jūras kolagēnu, dziļūdens minerālu koncentrātus. Piedod matiem plastisku fiksāciju un spīdumu. Jūras kolagēns atjauno matu kutikulu, kas bojāta, matus krāsojot, taisnojot vai žāvējot ar fēnu.

SPA dizaina gels ar dziļūdens augu ekstraktiem un jūras kolagēnu A-402 vidēji stiprai fiksācijai – vienkāršai matu ieveidošanai 250 un 500 ml. Bagātināts ar barības vielām no dziļūdens augiem un jūras kolagēnu, uzlabo sausu matu stāvokli, padara tos gludus, elastīgus un spīdīgus ilgākā laika periodā. Saglabā mitruma balansu matos.

Gels mitru matu efekta radīšanai A-403 – matu ieveidošanai ar mitru matu efektu 250 un 500 ml. Bagātināts ar barības vielām un jūras kolagēnu. Šis maigais veidošanas līdzeklis tiek plaši izmantots mūsdienīgu formu un tekstūru radīšanai. Ideāli piemērots frizūrām ar mitru matu efektu un ondulācijām. Padara matus mīkstus un neticami spīdīgus. Saglabā mitruma balansu matos, nenoslogo tos.

Gels matiem Ultra Forte vidēji stiprai fiksācijai A-405 – satur jūras kolagēnu un jūras aļģes, piemērots frizūrām ar mitru matu efektu, UV filtrs pasargā no UV staru iedarbības. Polyvinyl pyrrolidone (polivinilpirolidons) – nodrošina labu matu fiksāciju. Jūras kolagēns – iedarbojas uz matiem līdzīgi kā keratīns, piedod matiem papildu spīdumu un dzīvīgumu, apklāj matu un aizpilda bojātās vietas. Kolagēns spēj noturēt mitrumu, pasargājot matus no izžūšanas.

Lietošana: vienmērīgi ieziest sausos vai mitros matos, var ieveidot ar fēnu.

 Dizaina gels stiprai fiksācijai A-401– šis maksimālās fiksācijas krēms piedod matiem matētu efektu, fiksē frizūru visas dienas garumā. Piemērots arī gariem matiem. Bišu vasks padara matus matētus , saglabā to mitrumu. Polyvinyl pyrrolidone (polivinilpirolidons) – nodrošina labu matu fiksāciju. Jūras kolagēns – piedod matiem papildu spīdumu un dzīvīgumu, apklāj matus un aizpilda bojātās vietas, pasargā matus no izžūšanas.

Lietošana: nelielu daudzuma gela sasildīt plaukstās, ieziest matos, ieveidot matus ar vēlamiem līdzekļiem.

 Bioenergostaileris A-306– krēms kondicionieris vieglai fiksācijai, piedod apjomu pie saknēm. Satur mikrocelulozes piedevu un aļģu ekstraktu, apklāj matus, padarot tos biezus un apjomīgus, piedod enerģiju nedzīviem matiem. Vīnogu kauliņu eļļa satur bioloģiski aktīvas barības vielas ar lielu daudzumu augu olbaltumvielu. Polyvinyl pyrrolidone (polivinilpirolidons) – nodrošina labu matu fiksāciju. Jūras aļģu esence – iekļauta to kosmētisko līdzekļu sastāvā, kas efektīvi mīkstina matus. Jūras kolagēns – piedod matiem papildu spīdumu un dzīvīgumu, apklāj matus un aizpilda bojātās vietas, pasargā matus no izžūšanas.

Lietošana – paņemt nelielu daudzumu plaukstās, ieziest tikai pie saknēm un ieveidot matus.

 Šķidrā laka ekstra stiprai fiksācijai A-312– piedod neticamu spīdumu, fiksē matus 24 stundu garumā. Ātri žūst un iesūcas matos, nesaķepina un nenoslogo frizūru. Zīda aminoskābju koncentrāts mitrina matus, jūras kolagēns piedod matiem papildu spīdumu un dzīvīgumu, apklāj matus un aizpilda bojātās vietas, pasargā matus no izžūšanas. Polyvinyl pyrrolidone (polivinilpirolidons) – nodrošina labu matu fiksāciju. Lanolīns atjauno bojāto matu struktūru, padara tos zīdainus un spīdīgus.

Lietošana: atkarībā no izvēlētā frizūras veida iepūst sausos vai mitros matos.

 Putas matu veidošanai vidēji stiprai fiksācijai A-411 - Efektīvi uzlabo matu elastību, dabīgais okeāna hitīna ekstrakts dziļi mitrina matus 24 stundu garumā. Putu kondicionējošā formula nodrošina apjomu, pufīgumu un frizūras kontroli. Komplekss no augu valsts vielām palīdz saglabāt dabīgo lipīdu līmeni, pasargā un atjauno matus, piedod lielisku spīdumu un atvieglo ķemmēšanu. Polyvinyl pyrrolidone (polivinilpirolidons) – nodrošina labu matu fiksāciju. Jūras aļģu ekstrakts efektīvi mīkstina matus.

Lietošana: iepūst nepieciešamo daudzumu putu matos un ieveidot tos. Var izmantot gan mitros, gan sausos matos.

 Sprejs matu veidošanai vidēji stiprai fiksācijai A-404– viegls, ekonomisks, ērts lietošanā piedod matiem apjomu, pufīgumu un neticamu mirdzumu. Formula, kas bagāta ar mitrinošām vielām, paver neierobežotas iespējas frizūru modelēšanai neatkarīgi no tā, vai žāvējiet matus ar fēnu, izmantojiet karsto ieveidošanu vai piedodiet matiem apjomu ar rokām. Polyvinyl pyrrolidone (polivinilpirolidons) – nodrošina labu matu fiksāciju. Aminoskābes mitrina matus. Padara matus gludus un mirdzošus. Nav taukaina struktūra, nenobirst izžūstot, nesaķepina matus.

Lietošana: iepūst sausos vai mitros matos visā to garumā, neizskalot, ieveidot matus.

Vasks maksimāli stiprai fiksācijai A-406 – sarežģītu frizūru radīšanai, izceļot nianses. Piedod matiem formu, padara tos gludus, spīdīgus, dzīvīgus. Ieziest sausos matos. Bišu vasks padara matus matētus, saglabā matu mitrumu. Vīnogu kauliņu eļļa satur bioloģiski aktīvas barības vielas ar lielu daudzumu augu olbaltumvielu.

Lietošana: paņemt nelielu daudzumu plaukstās, saberzēt tās, ieziest visā matu garumā, ieveidot tos.

Līdzekļi matu termoaizsardzībai

 Termoaizsardzības krēms matu taisnošanai AD-313 (250 ml) – unikāls, matus atjaunojošs, termoaktīvs veidošanas līdzeklis matu aizsardzībai, formas veidošanai un vieglai fiksācijai. Atjauno bojātus matus, salīmē sašķeltus matu galiņus, nodrošina vieglu slīdēšanu un neatstāj lipīgas paliekas uz taisnotāja.

Lietošana: nelielu daudzuma krēma ieziest tīros, viegli mitros matos un ieveidot tos. Neizskalot.